Stěhování bytů

Chystáte se stěhovat a nemáte nikoho,kdo by vám pomohl? Obraťte se na nás,naše firma nabízí profesionální a levné stěhování,bytů,rodinných domů,vil i chat. Vaši domácnost přestěhujeme rychle a v hodinách, které vyhovují Vám.

Stěhovací služby

Stěhování provádíme ve městech Praha,Kladno,Beroun,Slaný,Říčany u Prahy,Hořovice,Příbram celá ČR a do zahraničí a to za velice příznivé ceny. Mezi poskytované služby patří také odvoz starého nábytku, spotřebičů a dalšího nepotřebného materiálu na sběrný dvůr a montáž nábytku a dalšího vybavení.Zdarma Vám zapůjčíme stěhovací krabice a boxy a zajistíme také veškeré obalové materiály. Ozvěte se nám a nechte si zpracovat nezávaznou kalkulaci naším technikem zdarma.

Nechte vaše starosti na nás! My si se vším poradíme.

Stěhujeme v lokalitách:

Praha,Kladno,Beroun,Slaný,Hořovice,Říčany u Prahy,Benešov u Prahy,okolí Prahy,celá ČR a do zahraničí.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

 

Nedávno jsme přestěhovali

Přestěhovali jsme kompletně celý rodinný dům v Dobřichovicích před rekonstrukcí, včetně veškerého nábytku a vybavení!

Vše jsme uskladnili v našem skladu a po rekonstrukci nastěhovali zpět.

S pomocí našich profesionálů může být i pro Vás stěhování hračkou! Nechte si od nás udělat cenovou nabídku zcela ZDARMA!

Stěhujte se pouze s prověřenou firmou,která,Vás přestěhuje bezpečně,vše zabalí a dodá krabice před stěhováním zdarma.Cena,která je dohodnuta při návštěvě technika za stěhování,se nenavyšuje.

 

 

Jak probíhá příprava před stěhováním

 

Bezplatná návštěva technika - cílem návštěvy technika je získat přehled o stěhovaném objemu kancelářské techniky,nábytku,trezorů apod. aby bylo možné stanovit přesnou cenu. Důležité je i zjištění místních podmínek pro stěhování patra přítomnost výtahu, vše je dost důležité pro výpočet cenové rozvahy.
Technik Vám při této prohlídce zodpoví veškeré dotazy, poskytne důležité rady a úplné informace o průběhu stěhovacích prací.
Na základě prohlídky Vám následně zašleme rozpočet Vašeho stěhování s uvedením ceny. Rozpočet stěhování obsahující harmonogram stěhování, navrhovaný systém označování jednotlivých kusů nábytku a dalších věcí

 

Zapůjčení kartonů a boxů na šaty - kartony vám rádi zapůjčíme a to zcela zdarma, šatní boxy za poplatek 100,- CZK/ks. Použít samozřejmě můžete i vlastní kartony či přepravky. V rámci prohlídky technik kvalifikovaně odhadne optimální množství kartonů či šatních boxů, které budou na zabalení obsahu nábytku a dalších věcí potřebné. Tento počet Vám bude spolu s dalším balicím materiálem dovezen v termínu v jakém si budete přát.

 

Příprava nábytku a dalšího vybavení (demontáž, balení) - Nejčastěji bývají přípravné práce (demontáž nábytku, odmontování a zabalení nábytku a vybavení, odpojení různých spotřebičů od složitějších systémů domácího kina přes např. myčku, pračku a pod.) provedeny na počátku stěhování v den stěhování. Chcete-li však v den stěhování zkrátit čas stěhování, je možné přípravné práce provést s předstihem (např. den před vlastním stěhováním). Veškeré přípravné práce odborně provedou naši pracovníci - důkladně zabezpečí proti poškození - zafixování nepevných částí, odborná demontáž, zabalení do protinárazové bublinkové fólie. Ve vozidle je pak nábytek při nakládce dále zabalen do ochranných dek. Zvláštní péče je věnována ochraně počítačů, tiskáren, kopírek a další technice.
Samozřejmostí je opětovná odborná montáž na místě vykládky.  Přípravné práce samozřejmě můžete uskutečnit i vlastními silami - v tom případě Vám rádi pomůžeme praktickými radami.

Označování nábytku a dalšího vybavení - je zcela nezbytné zvlášť když se jedná o stěhování středního a většího rozsahu (nad 5 místností) nebo velké firmy. Aby nevznikaly zmatky a zbytečně jste po stěhování nestrávili spoustu času hledáním různých věcí, je nutné přijmout systém díky kterému bude vše snadno a rychle nalezeno. Každá krabice, která je označena i každý kus nábytku i přepravní box či papírový karton číslicí apod.
Díky tomu pak budou kusy nábytku rozmístěny dle plánku do určených místností na přesně určené místo. Díky tomu se ušetří spousta času a odpadne tím i řada zbytečných starostí.

 

Místa pro parkování vozidel, informace pro okolí - doporučujeme po domluvě s místními úřady s předstihem rezervovat místo pro parkování 1 nákladního vozidla (na místě nakládky i vykládky cca 3 osobní vozy).

Stěhování těžkých břemen - těžká břemena jako jsou stroje ,trezory, piána, kopírovací stroje, mapové skříně apod. stěhujeme pomocí vhodných manipulačních prostředků.Výhodná je osobní bezplatná obhlídka přímo na místě.

 

Jak stěhování probíhá

 

Nakládka - ve sjednaném termínu se na místo dostaví tým pracovníků s vozidlem. Stěhované věci jsou nakládány v pořadí dle plánu tak, aby stěhování bylo co nejefektivnější. Pro stěhování jsou používána vozidla se skříňovou nástavbou vybavená upínacími systémy, vozíky, dekami, různými fóliemi, lepicí páskou, sadou nářadí atd. Nábytek a další stěhované předměty je ve vozidle dále probalován dalšími dekami.

 

Vykládka - dle harmonogramu probíhá i vykládka převážených předmětů. Vše je rozmisťováno dle připraveného plánku nebo dle instrukcí odpovědné osoby. Jednotlivé kusy nábytku a další vybavení - vše je přesně rozestavěno tak, aby jste již s ničím nemuseli manipulovat. Nábytek, který byl na místě nakládky rozmontován, je zde opět smontován a umístěn na své místo.

 

Kroky po stěhování

 

Po stěhování - jsou veškeré obaly a další materiály našimi pracovníky posbírány a odvezeny k ekologické likvidaci. Díky tomu Vám odpadnou starosti kam s odpady po stěhování.

 

Závěrečná prohlídka - manažer stěhování společně se zákazníkem prohlédne po ukončení všech stěhovacích prací, že je vše tak, jak bylo ujednáno (vše je na svých místech a v původním stavu bez poškození).

 

POKUD DUDETE MÍT ZÁJEM  O NAŠE SLUŽBY NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT !

Přílohy: