Stěhování bytů

Chystáte se stěhovat a nemáte nikoho,kdo by vám pomohl? Obraťte se na nás,naše firma nabízí profesionální a levné stěhování,bytů,rodinných domů,vil i chat.Vaši domácnost přestěhujeme rychle a v hodinách,které vyhovují Vám.

Stěhování provádíme ve městech Praha,Beroun,Kladno,Slaný,Říčany u Prahy,Hořovice,Příbram celá ČR a do zahraničí a to za velice příznivé ceny.Mezi poskytované služby patří také odvoz starého nábytku,spotřebičů a dalšího nepotřebného materiálu na sběrný dvůr a montáž nábytku a dalšího vybavení.

Zdarma Vám zapůjčíme stěhovací krabice a boxy a zajistíme také veškeré obalové materiály. Ozvěte se nám a nechte si zpracovat nezávaznou kalkulaci naším technikem zdarma.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

 

Jak probíhá příprava před stěhováním:

 Bezplatná návštěva technika - cílem návštěvy technika je získat přehled o stěhovaném objemu kancelářské techniky,nábytku,trezorů apod. aby bylo možné stanovit přesnou cenu.Důležité je i zjištění místních podmínek pro stěhování patra přítomnost výtahu, vše je dost důležité pro výpočet cenové rozvahy.

Technik Vám při této prohlídce zodpoví veškeré dotazy, poskytne důležité rady a úplné informace o průběhu stěhovacích prací.Na základě prohlídky Vám následně zašleme rozpočet Vašeho stěhování s uvedením ceny.Rozpočet stěhování obsahující harmonogram stěhování, navrhovaný systém označování jednotlivých kusů nábytku a dalších věcí.

Zapůjčení kartonů a boxů na šaty:

kartony vám rádi zapůjčíme a to zcela zdarma, šatní boxy za poplatek 100,- CZK/ks.Použít samozřejmě můžete i vlastní kartony či přepravky. V rámci prohlídky technik kvalifikovaně odhadne optimální množství kartonů či šatních boxů, které budou na zabalení obsahu nábytku a dalších věcí potřebné. Tento počet Vám bude spolu s dalším balicím materiálem dovezen v termínu v jakém si budete přát.Příprava nábytku a dalšího vybavení (demontáž, balení) -Nejčastěji bývají přípravné práce (demontáž nábytku, odmontování a zabalení nábytku a vybavení, odpojení různých spotřebičů od složitějších systémů domácího kina přes např. myčku, pračku a pod.) provedeny na počátku stěhování v den stěhování.

Chcete-li však v den stěhování zkrátit čas stěhování, je možné přípravné práce provést s předstihem (např. den před vlastním stěhováním). Veškeré přípravné práce odborně provedou naši pracovníci - důkladně zabezpečí proti poškození - zafixování nepevných částí, odborná demontáž, zabalení do protinárazové bublinkové fólie.Ve vozidle je pak nábytek při nakládce dále zabalen do ochranných dek.

Zvláštní péče je věnována ochraně počítačů, tiskáren, kopírek a další technice.Samozřejmostí je opětovná odborná montáž na místě vykládky. Přípravné práce samozřejmě můžete uskutečnit i vlastními silami - v tom případěVám rádi pomůžeme praktickými radami. Označování nábytku a dalšího vybavení - je zcela nezbytné zvlášť když se jedná o stěhování středního a většího rozsahu (nad 5 místností) nebo velké firmy.

Aby nevznikaly zmatky a zbytečně jste po stěhování nestrávili spoustu času hledáním různých věcí, je nutné přijmout systém díky kterému bude vše snadno a rychle nalezeno.Každá krabice, která je označena i každý kus nábytku i přepravní box či papírový karton číslicí apod.Díky tomu pak budou kusy nábytku rozmístěny dle plánku do určených místností na přesně určené místo.Díky tomu se ušetří spousta času a odpadne tím i řada zbytečných starostí.Místa pro parkování vozidel, informace pro okolí - doporučujeme po domluvě s místními úřady s předstihem rezervovat místo pro parkování 1 nákladního vozidla (na místě nakládky i vykládky cca 3 osobní vozy).

Stěhování těžkých břemen:

těžká břemena jako jsou stroje ,trezory, piána, kopírovací stroje, mapové skříně apod. stěhujeme pomocí vhodných manipulačních prostředků.Výhodná je osobní bezplatná obhlídka přímo na místě.Jak stěhování probíhá Nakládka - ve sjednaném termínu se na místo dostaví tým pracovníků s vozidlem. Stěhované věci jsou nakládány v pořadí dle plánu tak, aby stěhování bylo co nejefektivnější. Pro stěhování jsou používána vozidla se skříňovou nástavbou vybavená upínacími systémy, vozíky, dekami, různými fóliemi, lepicí páskou, sadou nářadí atd. Nábytek a další stěhované předměty je ve vozidle dále probalován dalšími dekami.

Vykládka - dle harmonogramu probíhá i vykládka převážených předmětů.Vše je rozmisťováno dle připraveného plánku nebo dle instrukcí odpovědné osoby. Jednotlivé kusy nábytku a další vybavení - vše je přesně rozestavěno tak, aby jste již s ničím nemuseli manipulovat.Nábytek, který byl na místě nakládky rozmontován, je zde opět smontován a umístěn na své místo. Kroky po stěhování Po stěhování - jsou veškeré obaly a další materiály našimi pracovníky posbírány a odvezeny k ekologické likvidaci. Díky tomu Vám odpadnou starosti kam s odpady po stěhování.Závěrečná prohlídka - manažer stěhování společně se zákazníkem prohlédne po ukončení všech stěhovacích prací, že je vše tak, jak bylo ujednáno vše je na svých místech a v původním stavu bez poškození.

Stěhování je vždy velkým zásahem do běžného rytmu života. Aby tento zásah byl co nejméně bolestivý, je dobré se na některé věci připravit dopředu. Prvním dobrým krokem je zvolení vhodného termínu pro stěhování. Ideálně v době, kdy Vás nečekají větší pracovní povinnosti. Další krok je příprava věcí v dostatečném předstihu. Pokud si například balíte věci sami, je dobré začít postupně a s rozmyslem. Balit vždy věci, které nebudete do stěhování potřebovat a důkladně popisovat krabice.

Důležité k pohodlnému přestěhování je upřesnění si podrobností se stěhovací firmou. Nestyďte se ptát, a věnujte pohovoru čas. Skutečný profík na stěhování, Vás rád vyslechne, a zodpoví všechny dotazy. Z praxe vám každá dobrá stěhovací firma poradí řadu fíglů pro bezpečné zabalení věcí a manipulaci s rozbitnými předměty. Při stěhování pak nedojde k nemilým překvapením jako např. neohlášené stěhování klavíru.

Stěhování a oznámení změny adresy

Poslední rada se týká věcí mimo stěhování. Uvědomujete si, komu všemu musíte nebo chcete dát vědět, že jste se přestěhovali. Pokud bude se stěhováním souviset i změna trvalého bydliště, je vaše povinnost do 8 dnů informovat pojišťovnu, finanční úřad i sociálku.  Nezapomeňte také na telefonní společnost nebo dodavatele plynu a elektrické energie. Pokud je ve vašich silách zajistit parkovací místo před domem pro stěhovací auto, plynulému a rychlému stěhování už nic nebrání.

 

 

Přílohy: