Stěhování bytů

Chystáte se stěhovat a nemáte nikoho,kdo by vám pomohl? Obraťte se na nás.Naše firma nabízí profesionální a levné stěhování bytů, rodinných domů, vil i chat. Vaši domácnost  přestěhujeme rychle a v hodinách, které vyhovují vám.

STĚHOVACÍ SLUŽBY

Stěhování provádíme ve městech Praha,Kladno,Beroun,Slaný,Říčany u Prahy,Hořovice,Příbram celá ČR a do zahraničí a to za velice příznivé ceny. Mezi poskytované služby patří také odvoz starého nábytku, spotřebičů a dalšího nepotřebného materiálu na sběrný dvůr a montáž nábytku a dalšího vybavení. Zdarma Vám zapůjčíme stěhovací krabice a boxy a zajistíme také veškeré obalové materiály. Ozvěte se nám a nechte si zpracovat nezávaznou kalkulaci naším technikem zdarma.

Nechte vaše starosti na nás! My si se vším poradíme.

Stěhujeme v lokalitách:

Beroun,KladnoSlaný,Hořovice,Říčany u Prahy,Benešov u Prahy,okolí Prahy,celá ČR a do zahraničí.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

 

Nedávno jsme přestěhovali

Vystěhovali jsme kompletně celý rodinný dům v Dobřichovicích před rekonstrukcí, včetně veškerého nábytku a vybavení!

Vše jsme uskladnili v našem skladu a po rekonstrukci nastěhovali zpět.

S pomocí našich profesionálů může být i pro Vás stěhování hračkou! Nechte si od nás udělat cenovou nabídku zcela ZDARMA!

Stěhujte se pouze s prověřenou firmou,která,Vás přestěhuje bezpečně,vše zabalí a dodá krabice před stěhováním zdarma.Cena,která je dohodnuta při návštěvě technika za stěhování,se nenavyšuje.

Přílohy: