stěhování PRAHA 1,stěhování PRAHA 2,stěhování PRAHA 3,stěhování PRAHA 4,stěhování PRAHA 5,stěhování PRAHA 6,stěhování PRAHA 7,stěhování PRAHA 8stěhování Kolín,stěhování Pečky,stěhování Benešov

Stěhujeme po Praze kilometry zdarma.

 

Poptáváte levné a profesionální stěhování v Praze a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Praze zajistí? Vaše domácnosti stěhujeme nejen v Praze, ale v celém jeho okolí.

A –Stěhování s.r.o. Vám zajistí za přehledné a jasně dané ceny ty nejkvalitnější stěhovací služby na našem trhu. Realizujeme malé i velké zakázky z oboru stěhování.

stěhování bytů, stěhování domů, stěhování kanceláří, ale i stěhování firem či stěhování skladů. Stěhujeme chaty i chalupy, stěhujeme hotely, stěhujeme jídelny, stěhujeme prodejny a obchody.

Zajišťujeme kompletní stěhovací procesy při stěhování úřadů, škol, školek, salónů či fitness center. Pro přepravu a manipulaci s nadměrnými náklady používáme speciální techniku. Přemístíme pianina i klavíry, sochy, umělecké předměty i exponáty, strojní zařízení.

Kilometry po Praze neúčtujeme

Pojištění Vašeho majetku do 2 000 000,- CZK.

Provádíme i bezplatné prohlídky před stěhováním u Vás doma v kanceláři.

SO + NE bez příplatku za stěhování.