Stěhování Praha, ČR a do EU

Stěhování pro byty a domyfirmyúřadytěžká břemenastarožitnosti, jednoduše vše,na co si vzpomenete.

Při stěhování s námi můžete očekávat profesionální přístup,vyškolený personál, žádné zbytečné průtahy a hlavně více než příznivou cenu.

 • Stěhovací služba Praha,Česká republika a do států EU.

 • Stěhování za přijatelné ceny

 • Stěhovací služby poskytujeme na vysoké úrovni

 • Stěhujeme více jak 20 let

 • ZDARMA ZAPŮJČENÍ STĚHOVACÍCH KRABIC.

 • Zdarma kilometry po Praze

 • Stěhování těžkých kusů,pianina,trezory,stroje a další

 • Odvoz nepotřebného nábytku na skládku

 • S námi máte všechny Vaše věci pojištěny

 • Stěhování starožitností

 • Stěhování na tzv. "KLÍČ" vše zabalíme rozmontujeme a převezeme na nové místo.

 • V případě zájmu o naše služby vyplňte nezávaznou poptávku /závaznou objednávku

Spolehněte se na náš profesionální tým pro stěhování v Praze a stěhování ve středních Čechách a dokážeme Vám, že si nezakládáme na pouhých slibech,ale na kvalitně odvedené práci a spokojeném zákazníkovi.

Se stěhováním máme více než 20 let zkušeností a tisíce spokojených zákazníků.Jinde už hledat nemusíte.Nechte si od nás vytvořit nezávaznou poptávku zdarma a uvidíte,že při stěhování s firmou A-stěhování s.r.o.nešlápnete vedle.

• stěhování - kanceláří - rezidencí, bytů,obchodů,knihoven,skladů a dalších objektů i do zahraničí.
 

• stěhování - těžkých břemen - trezorů, pianin,strojů.
• stěhování - starožitností - včetně jejich bezpečného zabalení proti požkození.
• stěhování - kancelářské techniky - počítačů, kopírek, serverů.
• stěhování - speciální - vysokozdvižnou plošinou,jeřábem.

Dále nabízíme 

• balení včetně montáže a demontáže nábytku (s dodáním balicího materiálu).
odvoz a likvidace starého nábytku a různých částí na skládku.
odbornou skartaci dokumentů,písemností atd.

Zdarma nabízíme 

• zapůjčení kartonóvých krabic zdarma
• vypracování harmonogramu  stěhovacích prací,přesný odhad ceny u Vás doma,v kanceláři.
• pojištění až do 5 000 000 Kč.

Jak probíhá příprava před stěhováním:

 Bezplatná návštěva technika - cílem návštěvy technika je získat přehled o stěhovaném objemu kancelářské techniky,nábytku,trezorů apod. aby bylo možné stanovit přesnou cenu.Důležité je i zjištění místních podmínek pro stěhování patra přítomnost výtahu, vše je dost důležité pro výpočet cenové rozvahy.

Technik Vám při této prohlídce zodpoví veškeré dotazy, poskytne důležité rady a úplné informace o průběhu stěhovacích prací.Na základě prohlídky Vám následně zašleme rozpočet Vašeho stěhování s uvedením ceny.Rozpočet stěhování obsahující harmonogram stěhování, navrhovaný systém označování jednotlivých kusů nábytku a dalších věcí.

Zapůjčení kartonů a boxů na šaty:

kartony vám rádi zapůjčíme a to zcela zdarma, šatní boxy za poplatek 100,- CZK/ks.Použít samozřejmě můžete i vlastní kartony či přepravky. V rámci prohlídky technik kvalifikovaně odhadne optimální množství kartonů či šatních boxů, které budou na zabalení obsahu nábytku a dalších věcí potřebné.

Tento počet Vám bude spolu s dalším balicím materiálem dovezen v termínu v jakém si budete přát.Příprava nábytku a dalšího vybavení (demontáž, balení) -Nejčastěji bývají přípravné práce (demontáž nábytku, odmontování a zabalení nábytku a vybavení, odpojení různých spotřebičů od složitějších systémů domácího kina přes např. myčku, pračku a pod.) provedeny na počátku stěhování v den stěhování.

Chcete-li však v den stěhování zkrátit čas stěhování, je možné přípravné práce provést s předstihem (např. den před vlastním stěhováním). Veškeré přípravné práce odborně provedou naši pracovníci - důkladně zabezpečí proti poškození - zafixování nepevných částí, odborná demontáž, zabalení do protinárazové bublinkové fólie.Ve vozidle je pak nábytek při nakládce dále zabalen do ochranných dek.

Zvláštní péče je věnována ochraně počítačů, tiskáren, kopírek a další technice.Samozřejmostí je opětovná odborná montáž na místě vykládky. Přípravné práce samozřejmě můžete uskutečnit i vlastními silami - v tom případěVám rádi pomůžeme praktickými radami. Označování nábytku a dalšího vybavení - je zcela nezbytné zvlášť když se jedná o stěhování středního a většího rozsahu (nad 5 místností) nebo velké firmy.

Aby nevznikaly zmatky a zbytečně jste po stěhování nestrávili spoustu času hledáním různých věcí, je nutné přijmout systém díky kterému bude vše snadno a rychle nalezeno.Každá krabice, která je označena i každý kus nábytku i přepravní box či papírový karton číslicí apod.

Díky tomu pak budou kusy nábytku rozmístěny dle plánku do určených místností na přesně určené místo.Díky tomu se ušetří spousta času a odpadne tím i řada zbytečných starostí.Místa pro parkování vozidel, informace pro okolí - doporučujeme po domluvě s místními úřady s předstihem rezervovat místo pro parkování 1 nákladního vozidla (na místě nakládky i vykládky cca 3 osobní vozy).

Stěhování těžkých břemen:

těžká břemena jako jsou stroje ,trezory, piána, kopírovací stroje, mapové skříně apod. stěhujeme pomocí vhodných manipulačních prostředků.Výhodná je osobní bezplatná obhlídka přímo na místě.Jak stěhování probíhá Nakládka - ve sjednaném termínu se na místo dostaví tým pracovníků s vozidlem. Stěhované věci jsou nakládány v pořadí dle plánu tak, aby stěhování bylo co nejefektivnější. Pro stěhování jsou používána vozidla se skříňovou nástavbou vybavená upínacími systémy, vozíky, dekami, různými fóliemi, lepicí páskou, sadou nářadí atd. Nábytek a další stěhované předměty je ve vozidle dále probalován dalšími dekami.

Vykládka - dle harmonogramu probíhá i vykládka převážených předmětů.Vše je rozmisťováno dle připraveného plánku nebo dle instrukcí odpovědné osoby. Jednotlivé kusy nábytku a další vybavení - vše je přesně rozestavěno tak, aby jste již s ničím nemuseli manipulovat.Nábytek, který byl na místě nakládky rozmontován, je zde opět smontován a umístěn na své místo.

Kroky po stěhování Po stěhování - jsou veškeré obaly a další materiály našimi pracovníky posbírány a odvezeny k ekologické likvidaci. Díky tomu Vám odpadnou starosti kam s odpady po stěhování.

Závěrečná prohlídka - manažer stěhování společně se zákazníkem prohlédne po ukončení všech stěhovacích prací, že je vše tak, jak bylo ujednáno vše je na svých místech a v původním stavu bez poškození.