Stěhování pro firmy

 

V ideálním případě ani nemusíte přerušovat činnost vaší firmy.Pokud nechcete stěhovat za chodu firmy přestěhujeme,Vás večer po práci, během noci, rychle a efektivně.Večer odejdete a ráno jen doslova přijdete na nové pracovní místo. Záleží zde však na okolnostech a rozsahu  stěhování.Náš technik pro Vás zdarma a nezávazně předem posoudí dobu stěhování,určí vhodný počet vozidel, pracovníků, množství obalového materiálu a vypracuje cenovou nabídku.

Stěhování může probíhat i na etapy,nebo v době běžného chodu firmy,přizpůsobíme se vašim možnostem.

Pro stěhování firmy jsme schopni zajistit libovolný počet stěhovacích aut a pracovní síly,a to aby stěhování proběhlo za co nejkratší dobu a k vaší plné spokojenosti.
 

Jak stěhování probíhá

  • V dohodnutém termínu přistavíme požadované vozidlo či vozidla a začneme nakládat. Náklad je bezpečně upevněn popruhy a zajištěn proti pohybu nebo poškození. Vše je pod neustálým dohledem našich pracovníků.Během převozu jsou věci bezpečně uzamčené ve voze.
  • Pokud je to potřeba zajisťujeme vlastní obalové materiály, krabice, bublinkové fólie nebo lepicí pásky.
  • V neposlení řadě je na vozidlech dostatečný počet dek na probalování nábytku.
  • Elektronika a technické zařízení (například TV, počítače, servery nebo kopírky) se mohou zabalit a převážet zvlášť.
  • Po opatrném převozu,na určenou adresu, je vše pečlivě vyloženo a  nastěhováno na požadované místo.
  • Podle instrukcí nebo poskytnutého plánku, jsou věci rozmístěny v nových prostorách. Nyní může proběhnout montáž nábytku a instalace zařízení.
  • V případě domluvy pomůžeme s rozbalením veškerého materiálu a po stěhování  zajistíme odvoz všech obalů,popřípadě nepotřebný nábytek odvezeme na skládku.

 

Stěhovací služby

V případě potřeby pro Vás rádi zajistíme vyklizení kanceláří a komerčních prostor s následným odvozem na sběrný dvůr.

Přepravovaný nábytek,zařízení a další potřeby jsou plně pojištěné.Naší snahou je vše pečlivě zabalit tak, aby při stěhování  k žádným nechtěným škodám nedošlo a váš přesun,do nových prostor,mohl proběhnout bez sebemenších závad.

Před samotným stěhováním firmy přijede náš technik a provede nezávaznou kalkulaci s harmonogramem stěhování.Nabízíme zapůjčení přepravek a krabic.To vše samozřejmě zdarma.kontaktujte nás.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA