Stěhování pro firmy

V ideálním případě ani nemusíte přerušovat činnost vaší firmy. Pokud nechcete stěhovat za chodu firmy přestěhujeme ,Vás večer po práci, během noci, rychle a efektivně! Večer odejdete a ráno jen doslova přijdete na nové pracovní místo! Záleží zde však na okolnostech a rozsahu stěhování.Náš technik pro vás zdarma a nezávazně předem posoudí dobu stěhování,určí vhodný počet vozidel, pracovníků, množství obalového materiálu a vypracuje cenovou nabídku.

Stěhování může probíhat i na etapy nebo v době běžného chodu firmy, přizpůsobíme se vašim možnostem. Pro stěhování firmy jsme schopni zajistit libovolný počet stěhovacích aut a pracovní síly, to aby  stěhování proběhlo za co nejkratší dobu a k vaší plné spokojenosti.

A jak z pravidla takové stěhování probíhá
 

stěhování firem

 

Jak stěhování probíhá

  • V dohodnutém termínu přistavíme požadované vozidlo či vozidla a začneme nakládat. Náklad je bezpečně upevněn popruhy a zajištěn proti pohybu nebo poškození. Vše je pod neustálým dohledem našich pracovníků. Během převozu jsou věci bezpečně uzamčené ve voze.
  • Pokud je to potřeba zajisťujeme vlastní obalové materiály, krabice, bublinkové fólie nebo lepicí pásky.V neposlení řadě je na vozidlech dostatečný počet dek na probalování nábytku.
  • Elektronika a technické zařízení (například TV, počítače, servery nebo kopírky) se mohou zabalit a převážet zvlášť.
  • Po opatrném převozu,na určenou adresu, je vše pečlivě vyloženo a  nastěhováno na požadované místo.
  • Podle instrukcí nebo poskytnutého plánku, jsou věci rozmístěny v nových prostorách. Nyní může proběhnout montáž nábytku a instalace zařízení.
  • V případě domluvy pomůžeme s rozbalením veškerého materiálu a po stěhování zajistíme odvoz všech obalů,popřípadě nepotřebný nábytek odvezeme na skládku.

 

 

STĚHOVACÍ  SLUŽBY

V případě potřeby pro vás rádi zajistíme vyklizení kanceláří a komerčních prostor s následným odvozem na sběrný dvůr.

Přepravovaný nábytek, zařízení a další potřeby jsou plně pojištěné. Naší snahou je vše pečlivě zabalit tak, aby při stěhování  k žádným nechtěným škodám nedošlo a váš přesun, do nových prostor,mohl proběhnout bez sebemenších zádrhelů.

Před samotným stěhováním firmy přijede náš technik a provede nezávaznou kalkulaci s harmonogramem stěhování. Nabízíme zapůjčení přepravek a krabic.To vše samozřejmě zdarma.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA