Stěhování pro firmy

V ideálním případě ani nemusíte přerušovat činnost vaší firmy.Pokud nechcete stěhovat za chodu firmy přestěhujeme,Vás večer po práci, během noci, rychle a efektivně. Večer odejdete a ráno jen doslova přijdete na nové pracovní místo. Záleží zde však na okolnostech a rozsahu stěhování.Náš technik pro Vás zdarma a nezávazně předem posoudí dobu stěhování,určí vhodný počet vozidel, pracovníků, množství obalového materiálu a vypracuje cenovou nabídku.

stěhování může probíhat i na etapy nebo v době běžného chodu firmy,přizpůsobíme se vašim možnostem.Pro stěhování firmy jsme schopni zajistit libovolný počet stěhovacích aut a pracovní síly,a to aby  stěhování proběhlo za co nejkratší dobu a k vaší plné spokojenosti.

A jak z pravidla takové stěhování  probíhá ?
 

stěhování firem

 

Jak stěhování probíhá

  • V dohodnutém termínu přistavíme požadované vozidlo či vozidla a začneme nakládat. Náklad je bezpečně upevněn popruhy a zajištěn proti pohybu nebo poškození. Vše je pod neustálým dohledem našich pracovníků. Během převozu jsou věci bezpečně uzamčené ve voze.
  • Pokud je to potřeba zajisťujeme vlastní obalové materiály, krabice, bublinkové fólie nebo lepicí pásky.V neposlení řadě je na vozidlech dostatečný počet dek na probalování nábytku.
  • Elektronika a technické zařízení (například TV, počítače, servery nebo kopírky) se mohou zabalit a převážet zvlášť.
  • Po opatrném převozu,na určenou adresu, je vše pečlivě vyloženo a  nastěhováno na požadované místo.
  • Podle instrukcí nebo poskytnutého plánku, jsou věci rozmístěny v nových prostorách. Nyní může proběhnout montáž nábytku a instalace zařízení.
  • V případě domluvy pomůžeme s rozbalením veškerého materiálu a po stěhování  zajistíme odvoz všech obalů,popřípadě nepotřebný nábytek odvezeme na skládku.

 

 

Stěhovací služby

V případě potřeby pro vás rádi zajistíme vyklizení kanceláří a komerčních prostor s následným odvozem na sběrný dvůr.

Přepravovaný nábytek, zařízení a další potřeby jsou plně pojištěné. Naší snahou je vše pečlivě zabalit tak, aby při stěhování  k žádným nechtěným škodám nedošlo a váš přesun,do nových prostor,mohl proběhnout bez sebemenších zádrhelů.

Před samotným stěhováním  firmy přijede náš technik a provede nezávaznou kalkulaci s harmonogramem stěhování . Nabízíme zapůjčení přepravek a krabic.To vše samozřejmě zdarma.Kontaktujte nás.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

 

Relokace společnosti jako trend dnešní doby Zájem českých i zahraničních firem o nová místa narůstá, poptávají lepší lokality či nové prostory z různých důvodů. Stále častěji volí placení vyššího nájmu, v rámci kterého jsou nabízeny další služby, které jsou s pronájmem nebo prodejem spojeny. Jednou takovou je i tzv. relokace společnosti.   

 K relokaci v dnešní době firmy přistupují zejména z důvodu růstu společnosti a s tím spojených nevyhovujících současných dispozic, při komplikované dopravní dostupnosti pro zaměstnance či klienty, nebo z důvodu navýšení ceny nájmu.

Stěhování kanceláří může firmu zatížit z hlediska pozastavení provozu a s tím spojených ztrát. Nabízíme efektivní řešení, která sníží zmiňovaný deficit na minimum a výrazně urychlí celý průběh relokace. Projednáme s Vámi ideální plán příprav, samotnou realizaci přesídlení a potřebný space plan, abychom zajistili rychlé a efektivní nastěhování potřebného zařízení do nového působiště.

Proto se s důvěrou obraťte na naši firmu A-Stěhování s.r.o. a my vše zařídíme k Vaší spokojenosti.

Stěhování Kladno

Stěhování Beroun

Stěhování Říčany

Stěhování Praha