logo firmy a-stěhování.cz

STĚHUJEME PŘES 25 LET

osvědčení živéfirmy.cz - spolehlivá firma 2020

STĚHOVÁNÍ ŘÍČANY a okolí

Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Říčany a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Říčanech zajistí? Vaše domácnosti stěhujeme nejen v Říčanech, ale v celém jeho okolí. ( Mnichovice,Stránčice,Mukařov,Jevany,Uhřiněves).

A –Stěhování s.r.o. Vám zajistí za přehledné a jasně dané ceny ty nejkvalitnější stěhovací služby na našem trhu. Realizujeme malé i velké zakázky z oboru stěhování . Zajišťujeme stěhování bytů, stěhování domů, stěhování kanceláří, ale i stěhování firem či stěhování skladů.

Stěhujeme chaty i chalupy, stěhujeme hotely, stěhujeme jídelny, stěhujeme prodejny a obchody.Zajišťujeme kompletní stěhovací procesy při stěhování úřadů, škol, školek, salónů či fitness center. Pro přepravu a manipulaci s nadměrnými náklady používáme speciální techniku. Přemístíme pianina i klavíry, sochy, umělecké předměty i exponáty, strojní zařízení i stavební materiály.

Hledáte řešení,jak se co nejrychleji a bez zbytečných komplikací přestěhovat?Nemáte se stěhováním nebo vyklízením zkušenosti?

Obraťte se na naší firmu A-Stěhování s.r.o.

Nabízíme Vám své profesionální stěhovací a vyklízecí služby za rozumné ceny.Vaši poptávku vyřídíme ihned a stěhování zrealizujeme k Vaší maximální spokojenosti co nejdříve.

Naše společnost firma A-Stěhování s.r.o. má se stěhováním a vyklízením bohaté zkušenosti.Svěřte vše do našich rukou.Naši pracovníci se Vám postarají o balení i vybalení Vašich věcí.Vaše stěhování i vyklízení zajistíme rychle a naprosto profesionálně,bez starostí a závad.Naše služby jsme pro Vás schopni realizovat i o víkendech a svátcích.