STĚHUJEME PŘES 25 LET

Stěhování střední Čechy

Stěhování není jen Praha a ČR,toho jsme si dobře vědomi a proto nabízíme naše kompletní stěhovací služby i ve středních čechách.Kromě Prahy,tak nabízíme například stěhování ve městech Říčany,Beroun,Kladno,ve kterých nás můžete navštívit přímo na našich pobočkách.

Samozřejmě se neomezujeme pouze na tato města a stěhujeme opravdu celé střední Čechy po celé ČR a do zahraničí.V případě zájmu a domluvy nabízíme stěhování i v dalších krajích a dokonce i do zahraničí.Neváhejte nás s jakýmkoliv dotazem kontaktovat a my se vám budeme snažit vyjít co nejsrdečněji vstříc.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Stěhování Kladno

Pro stěhování v Kladně nás kontaktujte na následující adrese Huťská 251, Kladno nebo na telefonním čísle +420 602 200 945.

Stěhování Beroun

Pro stěhování v Berouně nás kontaktujte na následující adrese Karla Čapka 1920,Beroun nebo na telefonním čísle +420 602 200 945.

Stěhování Říčany

Pro stěhování v Říčanech nás kontaktujte na následující adrese Gorkého 9, Říčany u Prahy nebo na telefonním čísle +420 737 111 019.

Stěhování Střední  čechy

Hledáte řešení,jak se co nejrychleji a bez zbytečných komplikací přestěhovat?Nemáte se stěhováním nebo vyklízením zkušenosti,obraťte se na naší firmu A-Stěhování s.r.o.Nabízíme Vám své profesionální stěhovací a vyklízecí služby za rozumné ceny.Vaši poptávku vyřídíme ihned a stěhování zrealizujeme k Vaší maximální spokojenosti co nejdříve.

Naše společnost firma A-Stěhování s.r.o. má se stěhováním a vyklízením bohaté zkušenosti.Svěřte vše do našich rukou.Naši pracovníci se Vám postarají o balení i vybalení Vašich věcí.Vaše stěhování i vyklízení zajistíme rychle a naprosto profesionálně,bez starostí a závad.

Naše služby jsme pro Vás schopni realizovat i o víkendech a svátcích.

Stěhovací společnost A – Stěhování s.r.o. je silná stabilní společnost, která na trhu působí již více než 25 let. Po celou dobu poskytujeme našim klientům kvalitní služby založené na osobním přístupu, dlouholetých zkušenostech a odborných znalostech.Předmětem naší činnosti je poskytování komplexních služeb v oblasti stěhování, a to převážně v okolí Prahy, Středních Čech, ČR a do zahraničí. Zajišťujeme seriózní stěhování kanceláří, bytů, rodinných domů, hotelů i komerčních objektů.Naším cílem je poskytnout klientům odborný a profesionální servis při stěhování. Velký důraz klademe na korektnost a slušnost, která je pro nás při jednání s klienty zásadní.