Stěhování těžkých břemen

Firma A-stěhování nabízí více než 20 let zkušeností při stěhování  těžkých kusů nábytku, klavírů a pianin,kotlů, trezorů, soch, serverů, kopírek, chladících zařízení, nejrůznějších strojů a dalších nadměrných a těžkých předmětů. Profesionální stěhovací vybavení a proškolený tým zaměstnanců zajistí bezproblémový průběh stěhování břemen i do hůře přístupných míst a při logisticky náročném  stěhování.

Veškeré stěhované předměty jsou pojištěné do výše 2 milionů korun,pojištění lze po dohodě navýšit, v rámci stěhování ,nicméně všechny předměty pečlivě zabalíme, aby nedošlo k jejich poškození.

Ušetřete bolavá záda a přenechte svá těžká břemena profesionálům.Ozvěte se nám a nechte si zpracovat nezávaznou kalkulaci zdarma.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Naši speciálně vyškolení pracovníci pomocí stěhovacích křížů a popruhů vynesou těžké předměty, případně je podle potřeby spustí pomocí lan a dalšího náčiní. Díky tomuto vybavení si poradíme s většinou břemen i ve velmi obtížných podmínkách.Popřípadě použijeme při takto náročném  stěhování vysokozvižnou plošinu či jeřáb.