Stěhování těžkých břemen

Firma A-Stěhování s.r.o. nabízí více než 20 let zkušeností při stěhování těžkých kusů nábytku,klavírů a pianin,kotlů, trezorů, soch, serverů, kopírek, chladících zařízení,nejrůznějších strojů a dalších nadměrných a těžkých předmětů. Profesionální stěhovací vybavení a proškolený tým zaměstnanců zajistí bezproblémový průběh stěhování břemen i do hůře přístupných míst a při logisticky náročném stěhování.

Veškeré stěhované  předměty jsou pojištěné do výše 5 milionů korun,pojištění lze po dohodě navýšit,v rámci stěhování,nicméně všechny předměty pečlivě zabalíme,aby nedošlo k jejich poškození.

Ušetřete bolavá záda a přenechte svá těžká břemena profesionálům.Ozvěte se nám a nechte si zpracovat nezávaznou kalkulaci zdarma.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Naši speciálně vyškolení pracovníci pomocí stěhovacích křížů a popruhů vynesou těžké předměty, případně je podle potřeby spustí pomocí lan a dalšího náčiní. Díky tomuto vybavení si poradíme s většinou břemen i ve velmi obtížných podmínkách.Popřípadě použijeme při takto náročném stěhování  vysokozvižnou plošinu či jeřáb.

Stěhování PRAHA

Stěhování ŘÍČANY

Stěhování KLADNO

Stěhování BEROUN