Stěhování úřadů

Firma A-stěhování s.r.o. patří mezi přední dodavatele stěhovacích služeb s více než 20 lety zkušeností. Pravidelně realizujeme stěhování úřadů, kanceláří, archivů, různých státních institucí, městských částí,škol,státních univerzit,nemocnic aj.  

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Před začátkem stěhování je vyhotoven přesný harmonogram stěhování jednotlivých oddělení v návaznosti na chod úřadu.Nabízíme také komplexní servis včetně značení nábytku dle rozmístění na novém působišti.

Samozřejmostí je dodání potřebných balicích materiálů,včetně možnosti zapůjčení až 1000 kusů pevných pětivrstvých kartonových krabic zdarma.

Stěhování úřadů

Stěhovací společnost, A – Stěhování s.r.o., je silná stabilní společnost, která na trhu působí již více než 20 let. Po celou dobu poskytujeme našim klientům kvalitní služby založené na osobním přístupu, dlouholetých zkušenostech a odborných znalostech.

Předmětem naší činnosti je poskytování komplexních služeb v oblasti stěhování,a to převážně v okolí Prahy,Středních čech ČR a do zahraničí.Zajišťujeme seriózní stěhování kanceláří, bytů, rodinných domů,hotelů i komerčních objektů.  

Naším cílem je poskytnout klientům odborný a profesionální servis při stěhování.Velký důraz klademe na korektnost a slušnost, která je pro nás při jednání s klienty zásadní. 

Více na www.a-stehovani.cz

Stěhování PRAHA 1 - PRAHA 10

Stěhování Kladno

Stěhování Beroun

Stěhování Hořovice

Stěhování Říčany u Prahy